Doprava zboží

O přijetí Vaší objednávky do naší databáze budete informování emailem. Objednané zboží pro Vás zabalíme a pošleme neprodleně po obdržení objednávky. Při odesílání Vás o expedici zboží budeme informovat emailem, ve kterém uvedeme přesnou částku za zboží včetně poštovného, způsobu dodání a čísla zásilky. Reálně můžete očekávat doručení balíku během 3 – 5 pracovních dnů.

Osobní odběr v Srnojedech

Osobní vyzvednutí zboží na 1 výdejním místě v Srnojedech:

  • Pardubická 233, 53002 Srnojedy, po telefonické domluvě pondělí – pátek 9-18 hod

Osobní vyzvednutí je zdarma. Při platbě převodem vám zašleme instrukce k provedení platby a po připsání částky v plné výši na náš bankovní účet Vám připravíme zboží k vyzvednutí na Vámi určeném místě osobního odběru. Jakmile je zboží připraveno, pošleme Vám email s výzvou k vyzvednutí.

Na výdejně zůstane zboží připraveno po nadcházejících 7 pracovních dní. Poté bude uvolněno opět do prodeje.

Při osobním odběru můžete zaplatit převodem na bankovní účet nebo hotově při převzetí zboží.

Balík dodaný přepravcem

Doručovací služba  doručuje balíky ve všední dny od 8:00 do 18:00. Doručovatel Vás bude v den doručení telefonicky kontaktovat, aby s Vámi domluvil podrobnosti předání, oznámí Vám přibližný čas doručení (v rozmezí 2-3hodin), výši dobírky (v případě, že jste neplatili zboží bankovním převodem) a další případné náležitosti.

Pokud Vás řidič nezastihne při prvním pokusu o doručení, zanechá Vám oznámení a doručí Vám zásilku následující pracovní den.

V případě, že je balík poškozen, v žádném případě jej nepřebírejte, oznamte to dopravci a dále postupujte dle jeho pokynů.

Dobírku balíků  je možné platit hotově, někdy i platební kartou, o čemž Vás bude přepravce informovat.

cena přepravného         110 Kč, zdarma při objednávce nad 3000 Kč