„S dobrým jídlem. S dobrými lidmi. S výhledem do polí. S klidem v srdci a radostí v duši.“ Monamy najdete v Srnojedech kousek od Pardubic na trase cyklostezky od pramenů Labe po Hamburk. Monamy kavárna a bistro má kryté venkovní posezení, které je otevřené od jarních do podzimních měsíců. V zimních měsících je otevřená malá vnitřní prodejna.

Aktuální otevírací doba od 1. 5. 2024: Monamy kavárna je nyní otevřena od středy do neděle od 13. do 19. hodiny. Těšíme se na vaši návštěvu 🥰

Pro další aktuální informace navštivte náš profil na Facebooku.

Můžete si u nás dát kávu, domácí limonády a smoothie, řemeslná piva, české cidery, farmářské mošty a vína z rodinných vinařství. K jídlu připravujeme domácí sendviče, poctivé zákusky a dorty, domácí nanuky a další občerstvení vlastní výroby či od českých farmářů a malých výrobců. Jsme kreativní, naše nabídka je proměnlivá a rádi překvapujeme.

Monamy kavárna a bistro je otevřené od jarních do podzimních měsíců, zpravidla od čtvrtka do neděle. V zimních měsících je otevřená malá vnitřní prodejna. Aktuální otevírací dobu naleznete na našem FB profilu.

Přijďte k nám

Naleznete nás na adrese Pardubická 92, 530 02 Pardubice – Srnojedy

Monamy je o ...

Monamy je o lásce k dobrému a poctivému jídlu, o pěstování zeleniny a bylinek, o sběru ovoce a společném vaření. Monamy je náš ostrov klidu ve shonu dnešní moderní doby. Monamy je relax, blízko k přírodě, lesu, loukám a polím.