„Máme Monamy v srdci a srdce v Monamy. Ve všem, co děláme, jsme ponořeni naplno. Jinak to ani neumíme“

Kavárna a bistro

Zastavit se, vychutnat si dobré jídlo, být s přáteli. Užít si den.

Naše sezónní kavárna a bistro je otevřená od jarních do podzimních měsíců, mezi poli, kousek u Pardubic, na trase cyklostezky. Je místem, kde je jednoduše hezky za každého počasí.

Pečeme dorty a sweet bary

Každá oslava může být jedinečná.

Pečeme malé i velké dorty, zákusky, připravujeme catering a sweet bary. Na oslavu narozenin. Na svatbu. Na slavnostní rodinnou událost. Na obchodní setkání. Na rande. Nebo jen tak pro radost.

Prodej zavařenin

Hezké dny dělají drobné radosti

Monamy skleničky jsou potěšením ve všedním dni, pohlazením ve chvilce splínu a společníkem při oslavách s přáteli.  Koupit je můžete celoročně přímo u nás. Pokud se k nám nemůžete vypravit nebo to máte příliš daleko, velkou část nabídky nabízíme na našem e-shopu.

Kurzy pečení a vaření

Spojujeme ty, kterým je dobré jídlo vášní.

Monamy bylo vždy o dobrém jídle a setkávání se. V našich kurzech zažijete různorodost lektorů a přístupů, ale vždy a pro všechny je společná velká láska k jídlu a radost ze společného vaření.

Zavařovací sklenice Weck

My weckovky milujeme, věříme, že si je zamilujete i vy.

Většinu našich produktů plníme do zavařovacích sklenic Weck. Zamilovali jsme si je tak, že jsme se rozhodli, že je budeme také prodávat na vlastním e-shopu. Teď do nich můžete zavařovat i vy. A nejen zavařovat.

Farmářské nákupy

Dobré jídlo uděláš jen z dobrých surovin.

V Monamy k našim nákupům často využíváme online tržiště Scuk.cz a zároveň jsme jedním z jeho výdejních míst. Každý čtvrtek si tak v Monamy můžete vyzvednout svůj nákup čerstvých potravin té nejlepší kvality.

Monamy je o ...

Monamy je o lásce k dobrému a poctivému jídlu, o pěstování zeleniny a bylinek, o sběru ovoce a společném vaření. Monamy je náš ostrov klidu ve shonu dnešní moderní doby. Monamy je relax, blízko k přírodě, lesu, loukám a polím.