Letos se chystáme s Monamy vyjíždět více do terénu, blíž k vám, do vašich měst a oblíbených míst a tak budeme mít víc příležitostí vidět se naživo, užít si Monamy atmošku společně a poznat se. Moc se na to těším, protože taková setkání jsou tím pravým palivem a energií, která mě nakopává a inspiruje.

A z jedné takové inspirace vznikla i nevšední kolekce Monamy dobrot, kterou poprvé představíme na blížícím se Fler Offline 2017, který je začátkem března v Praze.

Cože to na Offline přivezeme???……..jasně budou marmelády, sirupy, pesta i čatní, taky něco upečeme a k zakousnutí připravíme, ale mám tu jednu novinku, která je jídlo a vlastně není, která je k zakousnutí, ale poživatelná není. Co však je zaručeně……je rozkošná :)

Když jsem poprvé její výrobky uviděla na fotkách, žasla jsem nad jejich propracovaností a s jakou pečlivostí jsou tvořené. Když jsem je poprvé uviděla naživo, rozplývala jsem se nad jejich roztomilostí a titěrností. A teď je budu na FlerOffline poprvé nabízet pod hlavičkou Monamy.

Ve spolupráci s Katkou z Minijídlo jsme připravily kolekci mini dezertů a pokrmů, které znáte z receptů na blogu Monamy a které teď budou moci „ochutnat“ i panenky :)

Jojo, panenky….. slyšíte dobře. Tentokrát přijdete trochu zkrátka, ale jestli máte doma malou holčičku (já bohužel ne a tak si to potřebuju nějak vykompenzovat), neváhejte se u nás zastavit, protože tohle je jedním slovem nádhera a věcička k pomilování. Naše pomerančové bábovičky k čaji o páté nebo pořádný burger……na ten Barbie Kena zaručeně dostane……… budou ozdobou stolu v každém domečku pro panenky.

A pro velký mlsouny máme šípkový cheesecake a taky skleničku marmelády do spíže.

Budu se těšit……přiveďte ty malý caparty s sebou……..to bude jízda!

P.S.: A příště už zase blog o poživatinách….slibuju……