Nakoupili jste u nás a teď nevíte co s těmi zálohovanými skleničkami, které se vám doma hromadí?  Třicet korun je dost peněz a tak vás moc prosíme, vraťte skleničky zpátky „mamince“ a bohatě se vám za to odměníme :)

Proč vlastně používáme skleničky Weck?

Jsou krásné a je radost se na ně podívat, vzít je do ruky, potěžkat a potěšit se hezkým kouskem skla, které je poctivě silné, vydrží i kdejaký náraz a nerozbije se. Tím pádem jsou i bezpečné. Spousta našich zákazníků má malé děti a je fajn vědět, že riziko nechtěného poranění je u tohoto skla sakramentsky nízké.

Jsou re-plnitelné. A to nás baví. Nemáme rádi věci na jedno použití. Zkonzumovat a zahodit – to není náš styl. A tak nás těší, když se skleničky vrací a můžeme je opět naplnit a poslat znovu do světa.

Jsou praktické. A to je důvod, proč si je třeba necháte i vy. Můžete je využít ke skladování spousty potravin, pochutin nebo třeba i šperků, korálků a jiných cingrlátek. Ať je v nich naplněno cokoliv, vždycky vypadají lákavě a můžou se stát milou dekorací.

Za jakou cenu skleničky vykupujeme?

Za 30,- Kč/1ks, jakoukoliv velikost. Vždy pouze komplety – tj. sklenička, víčko, 2x kovový klip. Jen gumičky nám neposílejte – ty pokaždé měníme.

Zálohované nejsou lahvičky na sirupy a skleničky s víčkem na závit, které občas taky používáme. Ty nám prosím neposílejte.

Jak postupovat, když nám chcete Weckovky vrátit?

Buď se můžete zastavit osobně a v tašce, batohu či krabičce je donést nebo dovézt. Pokud jste z daleka, hezky je zabalte (ony vydrží hodně, ale někdy je zacházení dopravců tak nešetrné, že to nemusí přežít ve zdraví) a pošlete na naši adresu.

Každopádně za každou skleničku děkujeme……. není to jen vrácení kousku skla, ale je to jeden z řady drobných činů, který prospívá naší planetě a nám všem. A to není málo. DÍKY !